Uspješno održano Otvoreno kantonalno prvenstvo Tuzla 2021 I Memorijalni turnir ˝Zoran Šekularac”

Danas se u maloj dvorani SKPC Mejdan održalo “OTVORENO/KANTONALNO PRVENSTVO TUZLA 2021”, u sklopu kojeg je održan i memorijalni turnir “ZORAN ŠEKULARAC” u čast preminulog sudije, trenera, i uvaženog sportskog radnika koji je cijeli svoj život posvetio karate sportu.

Na takmičenju je učešće uzelo 270 takmičara iz 11 klubova.

U ukupnom plasmanu prvo mjesto je zauzela ekipa KBS “TUZLA” Tuzla, drugo mjesto je zauzela ekipa KK “SLOBODA” Tuzla, dok je treće mjesto zauzela ekipa KBS “SEIKEN” Živinice.

U memorijalnom dijelu turnira su nastupali juniori, a prva tri mjesta su nagrađena novčanim nagradama-

MEMORIJAL “ZORAN ŠEKULARAC”:

Prvo mjesto- Dino Imširiović KK TEMPO
Drugo mjesto- Armin Jahić KBS TUZLA
Treće mjesto- Loren Šarić KK SLOBODA

Na ovom turniru Karate Klub Sloboda Tuzla je nastupio u svim uzrasnim kategorijama, a osvojeno je: 10 zlatnih, 7srebrenih i
6 bronzanih medalja.Ističemo da je organizacija turnira prošla u najboljem redu i fer plej nadmetanju, bez povreda.