Rukometašice Jedinstva u Mejdanu slavile protiv Ilidže

U susretu 12. kola Premijer lige BiH za rukometašice, u Tuzli je domaće Jedinstvo pobijedilo ekipu Ilidže rezultatom 35:26 (17:11). Prvih petnaestak minuta borbene i zanimljive utakmice igralo se uglavnom gol za gol, da bi Tuzlanke pogotkom Admire Zvekić u 20. minuti prvi put otišle na +3 gola i nakon toga se prednost samo povećavala. Na poluvremenu su domaće rukometašice imale šest golova prednosti, koja je samo kratko u nastavku smanjena, ali nijednog trenutka nije bilo dileme o tome kome će pripasti bodovi. U posljednjih desetak minuta utakmice bolje i fizički jače Tuzlanke osigurale su ubjedljivu pobjedu. U ekipi Jedinstva najefikasnije su bile Admira Zvekić i Dejana Kulić sa po 8 golova, dok je Zorana Milićević postigla 7. Za Ilidžu su po pet golova postigle Maja Mihajlović, Mersiha beganović i Divna Janković.